n
no-avatar
Ziyaretçi

Şifremi Unuttum

Filtreleme Yapın
Hesap Ayarları

Kullanıcı Adınız (Değiştirilemez)

no-avatar
@

İzlediklerim

0 Bölüm İzlendi
Yorumlarım
1 Yorum Yapıldı
    İzlediğiniz bölüm bulunmuyor...
    Takip ettiğiniz dizi bulunmuyor...
Aliço : "Dans ederken görünenler deli sanıldı müziği duymayanlar tarafından"
Çukur 24. bölüm Sansürsüz İzle-

Sansürsüz Çukur İzle

Show Tv’nin yeniden canlanması sağlayan Çukur dizisi, reyting rekorları kırmaya doymuyor. Kendine has karakterleri, dili ve mükemmel oyuncularıyla izleyenleri adeta ekran başına kilitliyor. Sizde kaçırdığınız bölümleri yeniden izlemek istiyor ve sürekli olarak takip etmek istiyorsanız. Sitemizin Sansürsüz çukur izle bölümünden faydalanabilirsiniz.  23 Ocak 2017 tarihinde yayınlanan ilk bölümü sansürsüz bir şekilde izleyebilirsiniz. Bununla kalmayacağız tabi ki bu yazıda diziye yeni başlayacak olanlara biraz bilgi vereceğiz onlar diğer izleyicilerden daha şanslı çünkü diziyi en baştan sansürsüz çukur izle avantajı ile izleyecekler. Bu sayede diziden daha çok keyif alacaklar.

Çukur Oyuncuları

Araç Bulut İynemli çukur da Yamaç Koçovali karakterin canlandırıyor. Diziyi izleyenlerin en sevdiği karakter diyebiliriz. Yeni başlayacak olanlar zaten onu instagram da ki videolardan görmüştür. Yamaç’ın Burgazdalı Serdar ile dövüş sahnesini hepiniz hatırlıyor ya da biliyorsunuzdur.

Öner Erkan ise Çukur dizisinde Vartolu karakterini oynuyor. Oynadığı her rol ile seyircinin kalbini kazanmayı biliyor. Bu başarısını neye borçlu bilemeyiz fakat gerçekten iyi ve kaliteli bir oyuncu. Tüm oyuncuları anlatmaya kalksak kelimeler taşar. Size kısa bir tanım yazısı yazıyoruz burada. Bu yüzden tamamı ile tanımak ve dizinin keyfini çıkarmak için sitemizde yer alan Sansürsüz Çukur izle bölümünden faydalanabilirsiniz.

Sansürsüz Çukur 24 bölüm de Neler Oldu?

Herkesin merak ettiği konu ise Sultanın vurulma olayı. Vartoluyu korumak için harekete geçen Medet, Nedret’i engellemeye çalışırken silah ateş alıyor, çıkan kurşun ise Sultan’a isabet ediyor. Yeni bölüm fragmanın yayınlanmasının ardından heyecan doruklara çıktı. Sultan ölüyor mu? Sorusunu tüm Türkiye nefesini tuttu bekliyor. Senarist elbette neler olacağını biliyor fakat bize bu kadar usta bir eser çıkardığı için onun adını bir kez daha anmak istiyorum. Çukur dizisinin beyni Gökhan Horzum’un bize daha ne gibi sürprizleri olacağını iler ki bölümlerde göreceğiz. Sizi daha fazla bekletmeyelim. Sansürsüz çukur 24 bölüm izle bölümünden faydalanarak. Hızlı bir şekilde yeni bölümü izleyip neler olduğunu görebilme fırsatını yakalayın. Hemen şimdi Sansürsüz çukur 24 bölüm izle bölümüne gidin.

Çukur 24. bölüm Sansürsüz İzle

çukur 24 bölüm sansursuz izle

Dizi İzle Sansürsüz Full Hd izle ailesi olarak herkese iyi seyirler diliyoruz...

Bölüm Hakkında Yorum Yapın
Sporiler İçeren Yorumlar İçin Tıklayın...
0 Yorum
Dizinin Diğer Bölümleri